• Miejsce na reklame.

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt okolic intymnych – ginekologia plastyczna ma dla szereg propozycji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany też w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie całego narządu.
Rezultatem może być polepszenie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Polecane:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.